Loading

Рекомендовать в социальных сетях.

           

Шлунково-кишковий тракт


Захворювання шлунково-кишкового тракту

Здуття живота може бути небезпечним

Гастрит

Захворювання стравоходу

Слабкий імунітет веде до дисбактеріозу

Виразка (виразкова хвороба)

Панкреатит

Дисбактеріоз

Виразкова хвороба 12-палої кишки


Захворювання шлунково-кишкового тракту.

Хвороби органів травлення на сьогодні є найбільш частими із всіх захворювань внутрішніх органів. До захворювань шлунково-кишкового тракту відносять групу порушень, які характеризуються ураженням травних органів (стравоходу, шлунку, підшлункової залози, кишечника, жовчного міхура і печінки).

Желудочно-кишечный тракт

Причини виникнення захворювань.

Основними причинами виникнення і подальшого розвитку захворювань ЖКТ є  порушений  режим харчування, відсутність такого, часте переїдання, строга дієта, часті стреси, несприятлива екологія, перенесені інфекції, малорухливий спосіб життя і так далі. Також це можуть бути проблеми або збої в роботі інших систем (наприклад, здоров'я хребта прямо відбивається і на роботі органів травлення). Кожен внутрішній орган (у нашому випадку шлунок) іннервуєтся нервами, що виходять із спинномозкового каналу. І повноцінна його робота можлива лише в тому випадку, якщо нервові імпульси вільно доходять до самого органу. За наявності остеохондрозу затискаються  нервові закінчення, і це уповільнює, або зовсім блокує проходження нервових імпульсів.

Шлунок стає млявим, атонічним. Стінки шлунку (гладка мускулатура) розслабляються. Якщо таке порушення іннервації триває достатньо довго, то це приводить до поступового опущення шлунку. А мляві, слабкі шлункові м'язи стають причиною «млявого» травлення. Опущення шлунку приводить до регулярного закидання жовчі в його порожнину. Жовч у свою чергу має сильно лужну реакцію і тим самим нейтралізує дію кислого шлункового соку. В результаті їжа не може повною мірою перетравитися. Їжа – це енергія, яка живить тіло. Вона має бути відповідним чином перероблена, щоб клітини організму могли її засвоїти. Погано переварена або не переварена їжа не лише не засвоюється, але і включає механізми руйнування (від виникнення запальних процесів до утворення злоякісних пухлин). Це приводить до розвитку в кишечнику процесів гниття. З джерела енергії їжа перетворюється на розсадник хвороботворних бактерій.

Шлунок, який добре справляється зі своєю травною функцією в кислому середовищі шлункового соку, виявляється безпорадним під дією «лужного удару» жовчі. І саме це є справжньою причиною розвитку такого захворювання як виразка шлунку (на думку лікарів медицини Тибету). А розмноження бактерії «Хелікобактер пілорі» є всього лише наслідком перерахованих процесів.

За наявності нормальної кислотності харчових соків шлунок виступає непереборним бар'єром для патогенних мікроорганізмів. Вони розвиваються лише при порушенні кислотного бар'єру шлунку.

До симптомів захворювань ЖКТ можна відносити:

болі різного характеру в області живота, в районі підребер'я. Часто болі віддають в плече, в лопатку, в спину. Можуть спостерігатися печія, здуття живота, проноси або закрепи, нудота, блювота, відрижка, жовтяниця.
Видео

Почему и как грибы лечат рак
Почему и как грибы лечат рак.В борьбе с водкой побеждает копринус
В борьбе с водкой побеждает копринус.Фунгоцентр на первом национальном канале
Сейчас в Украине – разгар грибного сезона. Все с удовольствием ходят по грибы и возвращаются с полными корзинами. Из грибов можно приготовить множество вкусных блюд, которые станут украшением любого праздничного стола.


Фунгоцентр на первом национальном канале
Женщинам сегодня живется значительно легче, чем их предшественницам, скажем, в XIX веке. И значительно облегчает жизнь женщинам множество бытовой техники.
Сейчас производители предлагают самые разнообразные варианты и модели приборов, которые стирают, варят, измельчают, замешивают, пекут, гладят. Также существует не меньше вариантов бытовой техники для связи, работы и развлечений.


Кордицепс китайский гриб. Кордицепс паразитирует на разных членистоногих, включая гусениц и муравьёв. Споры гриба проникают в тело насекомого и, питаясь им, постепенно его убивают и мумифицируют. Зрелый гриб выглядит как высохшая жёлто-коричневая гусеница с тёмно-коричневым сучком.

Notice: Undefined offset: 4 in /home/fungodoctor/data/www/fungodoctor.com.ua/statistic.php on line 36

Notice: Undefined offset: 3 in /home/fungodoctor/data/www/fungodoctor.com.ua/statistic.php on line 36

Notice: Undefined offset: 2 in /home/fungodoctor/data/www/fungodoctor.com.ua/statistic.php on line 36

Notice: Undefined offset: 1 in /home/fungodoctor/data/www/fungodoctor.com.ua/statistic.php on line 36
Просмотров : 2616 .  
Посетителей : 327 .
Яндекс.Метрика Rambler's Top100